Після активного відпочинку “Hotel Plus” пропонує Вам насолодитися російською банею – джерелом насолоди і повної релаксації. Скористатись можливістю поправити здоров’я і позбавитися від багатьох хронічних захворювань, адже російська баня – це відмінний засіб досягнення здоров’я тіла і душі людини. Це прекрасний лікувально-оздоровчий дарунок наших предків.

Вартість бані – 600 грн. 1 год./до 6 чол. (засоби гігієни, рушники, узвар, карпатський чай).
 

Оздоровчий ефект російської бані заснований на впливі на організм вологої гарячої пари і високої температури до +100°С. Висока температура і висока вологість змушують посилено працювати всі найважливіші системи вашого організму. Перебуваючи в бані, Ви покращуєте функціональний стан органів і систем організму. Прогрівання в бані призводить до посилення обміну речовин, сприяє розвитку захисних і компенсаторних механізмів. Тепло і виділення поту має благотворний вплив на серцево-судинну, дихальну, терморегуляційну та ендокринну системи організму. Баня має заспокійливу дію на нервову систему, приносить бадьорість організму, підвищує розумові здібності.

Російська баня “Hotel Plus” – це прекрасне місце для оздоровлення та очищення організму, зняття втоми та стресу, зміцнення імунітету. Після цієї чудової процедури приходить відчуття оновлення.

Подібний відпочинок відірве Вас від домашнього побуту та виснажливої роботи. Ви можете пірнути в дерев’яний чан або облити себе льодяною водою з дерев’яної діжки.
Бадьорості під час оздоровчих процедур додадуть справжні дубові та березові віники з гілками звіробою, ромашки та іншого різнотрав’я Карпат.

Приємним гастрономічним доповненням до всіх банних процедур буде велика колекція корисних напоїв – холодний узвар власного приготування та духмяний трав’яний чай, з медом та лісовим варенням. Також в баню Ви можете замовити смачний шашличок з жару, закуски з Паб бару та інші страви від Шеф кухаря “Hotel Plus”


З легким паром!