Дивовижний відпочинок у Буковелі восени! Дарма вважають, що найкращий час для відпочинку в Карпатах – це зима. Гірські краєвиди справляють незабутні враження і навесні, і влітку. А яка краса у горах восени! Оксамитовий сезон у Буковелі – це найкращий час для мандрівок, екскурсій, кінних прогулянок.

Відпочинок в Буковелі восени - переваги Hotel Plus

оксамитовий сезон для відпочинку в Буковеліоксамитовий сезон відпочинку в Буковелі

 

 

 

 

 

 

 

 

Буковель пропонує безліч можливостей для відпочинку у будь-яку пору року. Варто раз побачити різнокольорові барви осіннього карпатського лісу, щоб назавжди в нього закохатись.

Щоб відпочинок минув вдало, потрібно заздалегідь потурбуватись про комфортне житло. Найкращий варіант – замовити номер у готелі Hotel Plus.

  1. Готель пропонує усі умови для безтурботного відпочинку. Номери обладнані необхідними меблями: двоспальними ліжками, шафами, стільцями, телевізорами. У кожному номері є санвузол. У всіх зонах комплексу доступний безкоштовний Wі-Fі.
  2. Дуже зручно приїздити на відпочинок власним транспортом. Залишити свій автомобіль можна на парковці готелю, яка перебуває під цілодобовим наглядом.
  3. Гості готелю можуть скористатись послугами пральні. Заміна білизни і прибирання проводяться своєчасно і якісно.
  4. Незабутні враження залишить відпочинок у Буковелі восени у дітей. На території готелю працює ігрова кімната, влаштовуються дитячі змагання та інші розваги. Діти катаються на роликах та велосипедах, купаються в басейні.
  5. Восени гостей зустрінуть мальовничі схили Карпатських гір, захопливі пішохідні екскурсії в гори та на полонини, екстремальний рафтинг бурхливими річками. На особливу увагу заслуговує подорож на полонину Перці, де можна скуштувати смачні автентичні гуцульські страви. А чого варті запальні троїсті музики і стародавня трембіта, на якій навіть можна спробувати заграти!
  6. У Hotel Plus можна не лише відпочити тілом і душею, а й відсвяткувати день народження або будь-яку іншу подію. На першому поверсі готелю Hotel Plus працює ресторан, де подають ексклюзивні страви, в яких поєднались найкращі гастрономічні традиції європейської та національної української кухні.

Наш готель працює з 2012 року. За цей час у нас з’явилось багато постійних клієнтів, задоволених умовами проживання та сервісом, які приїжджають до нас кілька разів на рік.

 бархатний відпочинок в Буковелівідпочинок в Бувовелі восени

 

 

 

 

 

 

 

Гарантуємо кожному гостю дбайливе ставлення, якісне обслуговування та доступні ціни. Чекаємо на вас!