Дивовижний відпочинок у Буковелі восени! Дарма вважають, що найкращий час для відпочинку в Карпатах – це зима. Гірські краєвиди справляють незабутні враження і навесні, і влітку. А яка краса у горах восени! Оксамитовий сезон у Буковелі – це найкращий час для мандрівок, екскурсій, кінних прогулянок.

Переваги відпочинку восени в Hotel Plus

 

 

 

 

 

 

 

 

Буковель пропонує безліч можливостей для відпочинку у будь-яку пору року. Варто раз побачити різнокольорові барви осіннього карпатського лісу, щоб назавжди в нього закохатись.

Щоб відпочинок минув вдало, потрібно заздалегідь потурбуватись про комфортне житло. Найкращий варіант – замовити номер у готелі Hotel Plus.

  1. Готель пропонує усі умови для безтурботного відпочинку. Номери обладнані необхідними меблями: двоспальними ліжками, шафами, стільцями, телевізорами. У кожному номері є санвузол. У всіх зонах комплексу доступний безкоштовний Wі-Fі.
  2. Дуже зручно приїздити на відпочинок власним транспортом. Залишити свій автомобіль можна на парковці готелю, яка перебуває під цілодобовим наглядом.
  3. Гості готелю можуть скористатись послугами пральні. Заміна білизни і прибирання проводяться своєчасно і якісно.
  4. Незабутні враження залишить відпочинок у Буковелі восени у дітей. На території готелю працює ігрова кімната, влаштовуються дитячі змагання та інші розваги. Діти катаються на роликах та велосипедах, купаються в басейні.
  5. Восени гостей зустрінуть мальовничі схили Карпатських гір, захопливі пішохідні екскурсії в гори та на полонини, екстремальний рафтинг бурхливими річками. На особливу увагу заслуговує подорож на полонину Перці, де можна скуштувати смачні автентичні гуцульські страви. А чого варті запальні троїсті музики і стародавня трембіта, на якій навіть можна спробувати заграти!
  6. У готелі Hotel Plus можна не лише відпочити тілом і душею, а й відсвяткувати день народження або будь-яку іншу подію. На першому поверсі готелю Hotel Plus працює ресторан, де подають ексклюзивні страви, в яких поєднались найкращі гастрономічні традиції європейської та національної української кухні.

Готель Hotel Plus працює з 2012 року. За цей час у нас з’явилось багато постійних клієнтів, задоволених умовами проживання та сервісом, які приїжджають до нас кілька разів на рік.

 

 

 

 

 

 

 

Гарантуємо кожному гостю дбайливе ставлення, якісне обслуговування та доступні ціни. Чекаємо на вас!