Для наших маленьких відвідувачів Буковелю

Для наших маленьких туристів “Hotel Plus” пропонує дитячу кімнату з професійним нянею-педагогом. В атмосфері домашнього затишку, кожен малюк знайде собі нових друзів та отримає масу позитивних вражень. А батьки, віддавши свою малечу в наші надійні руки, зможуть спокійно відпочити в готелі або активно провести час на схилах карпатських гір.

Велика, простора і по-дитячому затишна кімната, повністю зроблена з дерева і екологічно чистих матеріалів. Перебуваючи тут малеча отримає масу позитивних емоцій. Няня-педагог підбере індивідуально кожному малюку ігри та інші творчі заняття.

Шведська стінка з м’якими матами, волейбольне кільце і боксерська груша, змагання з дарцу забезпечать активні ігри для найспритніших і невгамовних. Автомобільна естакада для хлопчиків, ляльки Барбі і ще багато усіляких цікавинок – для дівчат. Цікаві рольові ігри в лікаря, кухаря і туриста згуртують Ваших діток і допоможуть більше пізнати світ дорослих професій.

Дитяча кімната “Hotel Plus” – це своєрідна творча зала, де кожен малюк зможе проявити та розвинути свої творчі та комунікативні здібності. У допитливого малюка не буде часу для нудьги, а у вас з’явиться час для себе.

Будемо раді бачити Вас та Вашого малюка в дитячій кімнаті “Hotel Plus”!