Дорослим самим або зі старшими дітьми можна пробувати вже кінні прогулянки - буде цікаво і Вам, і дітям. Традиційно використовуються коні породи "гуцулик" - витривалі і спокійні. Для маленьких дітей є можливість покататися на поні.

Прогулянка на коні - це одне з традиційних розваг, яке пропонують туристам гостинні гуцули. Коні здавна вважалися головними тваринами в господарстві сільських жителів. Вони і важкі вантажі перевозили, і відмінним транспортом служили. Тому були сильними і витривалими. Так на Закарпатті з'явилася нова порода коней, яку назвали «Гуцулик». Саме з цими прекрасними тваринами ви і зможете познайомитися на кінній прогулянці долинами або гірськими стежками.

Чому кінні прогулянки корисні?

Це активний вид відпочинку, який оздоровлює весь організм. Займаючись верховою їздою, ви покращуєте тонус м'язів і тренуєте їх. Прогулянка верхи благотворно впливає на дихальну, ендокринну та нервову системи, сприяє поліпшенню кровообігу.

Чим цікаві кінні прогулянки?

Верхова їзда - це один з кращих способів єднання з природою. Ви прогуляєтеся по звивистих гірських стежках, квітучим галявинах, на повні груди вдихнете свіже повітря в компанії сильного і граціозно супутника. Наші екскурсоводи можуть організувати кінні прогулянки по цікавим історичним або заповідних місцях. Таким чином, вдасться поєднати приємне з корисним - і на мальовничі пейзажі помилуватися, і поповнити свої знання про історію країни.

У Буковелі є досвідчені інструктори, вони допомагають новачкам подружитися з конем, а бувалим наїзникам розкривають маленькі, але дуже важливі секрети.