Буковель розташований в Івано-Франківській області України, у с.Поляниця, біля підніжжя однойменної гори. Село знаходиться на висоті 900 метрів над рівнем моря і є популярним гірськолижним курортом України. Воно наче заховане серед карпатських гір, які завжди захищають Буковель від сильних вітрів.А насправді, тут унікальні в своєму роді природно-кліматичні умови.

 

Сезон для катання відкривається вже на початку листопада і триває до середини або кінця квітня. В буковелі 16 витягів та більше 60 км. гірськолижних трас різного рівня складності. Всі траси обладнані сучасними системами осніження.

Всі траси класифікуються за трьома рівнями складності:
- Синя — для початківців, низького рівня складності
- Червона — для людей, що вже досить добре опанували катання, це траси середнього рівня складності
- Чорна — для досвідчених лижників, траси з такими позначками є найвищого рівня складності

Звертаємо увагу, і це прописано і в правилах курорту, що важливо кататись на тих трасах, які відповідають вашому рівню майстерності.

 

В зимовий сезон на курорті можна ще покататись на ковзанці, на сноутюбі, пргулятись на собачих упряжках, отримати заряд енергії від поїздки на снігоходах!

 

При цьому, курорт Буковель, це не тільки зимовий відпочинок в Карпатах, тут все створено для відпочинку і гарного настрою в будь-яку пору року. Це завжди чисте повітря та неймовірної краси краєвиди. Весною, влітку та восени для вас доступні велопарк, спортивні майданчики, рибалка на форель, скалодром, квадротури, рафтинг та можливість різноманітних пішохідних маршрутів. Влітку перлиною курорту є гірське озеро з неймовірно чистою водою. На озері для розваг доступні гідроскутери, водні лижі, вейкборди.

 

Приїжджайте на курорт Буковель в будь-яку пору року! А ми, в Hotel Plus, забезпечимо для Вас комфортний, приємний відпочинок, запропонуємо різномантні варіанти проведення дозвілля! Для Вашого оздоровлення є сауна, для відпочинку дітей — дитяча кімната, затишні альтанки для приємного проведення часу та багато іншого! З нами відпочинок завжди в плюсі!