Карпати за твердженням людей, які знаються на подорожах, своєю неповторною красою ні в чому не поступаються Альпам і Піренеями.  Кожен, кому хоча б раз довелося побувати в цих місцях, напевно, потрапив у полон мальовничого видом гір. Відпочинок у Карпатах – це унікальна можливість стикнутися з пишністю первозданної природи цих місць, чарівними гірськими пейзажами.


Відпочинок у Карпатах
Український Буковель розкинувся на висоті 900 метрів над рівнем моря. Це сучасний гірськолижний курорт, який приймає відпочиваючих взимку і влітку.  Буковель – це високий рівень розвиненої інфраструктури, супутньої організації повноцінного відпочинку.  Курорт розташований біля села Поляниця, поблизу туристичного містечка Яремче, біля гори Говерла.  Гірськолижний комплекс «Буковель готелі» добре відомий в Європі і вважається одним з кращих гірськолижних курортів.

Ті, хто завітав відпочити до Буковелю взимку мають чудову можливість скористатися сучасними лижними трасами, яких в околицях більше 50 км.  Це не тільки траси для лижників і сноубордистів-початківців, але і для вже досвідчених спортсменів, що приїжджають сюди поєднати відпочинок і тренування.
Відпочинок в Карпатах – це ще й гарантована безпека, оскільки завдяки сучасній комп’ютерній техніці відслідковуються гірські спуски і підйоми.  На курортах з туристами працюють досвідчені інструктори, які знайомлять відпочиваючих з лижними маршрутами і підбирають необхідні маршрути по складності для кожного лижника.

На відпочинок у Буковелі часто приїжджають ті, хто тільки починає знайомитися з гірськими лижами, тому для інструкторів важливо, щоб їхні перші кроки на трасах були вдалими, а спуски без травм, адже тоді відпочиваючі неодмінно наступного сезону знову відвідають курорт, оскільки байдужим до цих місць неможливо залишитися нікому.

Туристів приваблює і клімат Буковелю, і сніжні зими з великою кількістю сонячних днів, і відсутність сильних вітрів.  У випадках відсутності снігу в горах, замети організовуються за допомогою снігових гармат, тому проблем з катанням на лижах з гірських схилів ніколи не буває.

Для відпочиваючих тут створені всі умови. Ввечері можна зігрітися глінтвейном і душевно посидіти з друзями у затишних кафе і ресторанах.  На території курорту є тенісні корти, боулінг, велопарк, організований прокат снігоходів, а крім того курорт славиться і спа-процедурами завдяки мінеральній воді.  Номери в готелях відповідають вимогам будь-якого туриста – від економ-класу до п’ятизіркового готелю.