Карпати — незабутній край з унікальними звичаями та традиціями

Всі, хоч раз побував в українських Карпатах, відмітили та запам'ятали унікальність цього краю. Тут зберіглись та шануються традиції, тут можна посмакувати смачні аутентичні страви, відпочити активно (рафтинг, походи, лижі, сноуборд) або ж провести неквапливо час у затишному готелі чи садибі.

 

Зупинимось на найбільш відвідуваних місцях недалеко від Буковеля:

1. Яремче — сувенірний ринок та Яремчанський водоспад

Яремче відомий велелюдний курорт, головними принадами якого є водоспад на р.Прут та великі сувенірні ринки.
На ринках ви легко підберете собі чи у подарунок вишиванку, ліжники, вироби з дерева від гуцульських майстрів та інші вироби які будуть нагадувати вам про відпочинок в Карпатах, зігрівати серце спогадами, дарувати красу.
Обов'язковим також є і відвідання водоспаду, фото на його фоні з берегу або з моста над р.Прут.

В Яремче багато ресторанів та кафе різної цінової категорії, на будь-яку кишеню.

Ще можна покататись на конях породи “гуцулик” або ж відвідати вольєри.

 

2. Женецький Гук
Природна окраса цього краю, водоспад недалеко від Татарова. До нього половину шляху асфальтована дорога, половина шляху — грунтова. Зручно доїхати на авто.
Водоспад знаходиться в ущелині, вода вільно спадає з висоти 15м. Назву Гук водоспад отримав за те, що від нього йде сильний гул.
Підходи до водоспаду обладнані зручними дерев'яними підмостками, сходинками, тож це місце можна сміливо рекомендувати і для відвідування з дітьми.

 

3. Похід на г.Хом'як
Зручний туристичний маршрут на одну з вершин українських Горган (гірський масив Карпат). Добре маркована срепантинова стежка виводить на вершину, а висота гори 1542м., з якої відкриваються чудові краєвиди. Чудовий варіант для одноденного походу!Приїжджайте на відпочинок! Персонал Hotel Plus з радістю підкаже Вам варіанти відпочинку, також ми організовуємо та проводимо свої екскурсії, організовуємо дозвілля. Будемо раді Вас бачити!