Курорт «Буковель» приваблює гостей в будь-який час року. Тут можна не тільки покататися на лижах – в Буковелі безліч цікавих пам'яток природи та архітектури, є цілющі мінеральні джерела, працюють сучасні розважальні центри. Гостям «Hotel Plus» не доведеться далеко їхати, щоб помилуватися місцевими красивостями. У селі Поляниця теж є на що подивитися.

Введенська церква

Дерев'яна церква в селі Поляниця, зведена в 1912 р., була освячена до свята Введення в Храм Пречистої Діви Марії. На жаль, під час Великої Вітчизняної війни вона була повністю зруйнована. Наново відбудована в 1990 р., Введенська церква є великою гордістю місцевих жителів.

Водоспад «Женецький Гук»

Неподалік від Поляниці знаходиться однокаскадний водоспад «Женецький Гук», висота якого становить 18 м. Свою назву він отримав завдяки гулу від падіння вод, який чути за сотні метрів. Водоспад красивий у будь-яку пору: повноводний навесні, оточений яскравою зеленню влітку, казковий взимку, коли скелі покриваються химерними крижаними брилами і бурульками, по яких стікає вода. Навколо - захоплюючі дух пейзажі з красивими скелями і хвойними лісами. Зверху і знизу водоспаду обладнані оглядові майданчики, а стежки до них оснащені міцними перилами.

Гори «Синяк» і «Хом'як»

Найкрасивіші види на Чорногірський заповідний масив з найвищою вершиною Карпат «Говерлою» відкриваються з полонини гір «Синяк» і «Хом'як». Гори порівняно невисокі, але скелясті. Підйом на них стане незабутньою пригодою для гірських мандрівників.

Ринок сувенірів

По дорозі до водоспаду туристи зможуть відвідати ринок сувенірів, де можна купити цікаві вироби і дари природи, які довго нагадуватимуть про поїздку. Тут Ви скуштуєте глінтвейн або справжній карпатський чай з медом.

Водоспад «Пробій»

Неподалік від Буковеля, на околиці с. Яремче, знаходиться красивий каскадний Яремчанський водоспад (Пробій). Над водоспадом розташований міст заввишки 20 м, з якого можна помилуватися красивими пейзажами. Любителі гострих відчуттів можуть пролетіти над водоспадом по підвісній дорозі.

Ресторан-музей «Гуцульщина»

Ресторан-музей «Гуцульщина» в Яремче, що є зразком дерев'яного зодчества, побудований без єдиного цвяха. Після цікавої екскурсії Вам запропонують скуштувати страви місцевої кухні. При оформленні інтер'єрів використані справжні старовинні предмети побуту. Страви подаються в керамічному посуді, що виготовлений косовськими майстрами. Гордістю музею є піч з косовськими кахлями і годинник з дерева з рухомими фігурками.

Географічний центр Європейського континенту

Неподалік від Буковеля знаходиться географічний центр Європейського континенту, про що свідчать відразу три монумента. Перший встановлений в XIX в. вченими Віденської королівської академії. У декількох метрах від нього знаходиться другий, встановлений в 1970-х рр. Академією наук СРСР. Третій пам'ятний знак був встановлений вже в роки незалежності України. До цих пам'ятники щороку приїжджає безліч туристів, які беруть участь в цікавій екскурсії та милуються прекрасних видами, що відкриваються тут.

Манявський Скит

У селі Манява в XVII в. був побудований чоловічий монастир, у підпорядкуванні якого в минулі часи знаходилися десятки скитів Буковини, Галичини і Бессарабії. До наших днів прекрасно збереглися церкви архістратига Михаїла та святих Бориса і Гліба. Воздвиженський собор зберігає головну святиню – чудотворну ікону Божої Матері, написану в XIII в. на святій горі Афон.

Буковель нікого не залишить байдужими. Побувавши тут одного разу, Вас завжди будуть вабити його пам'ятки, колорит і гостинність!