Ви фанат активного відпочинку? Любите природу, не втомлюєтесь захоплюватись дивовижними пейзажами? Тож вам точно сподобається час, проведений у горах. А ще похід – можливість подихати свіжим гірським повітрям. Воно корисне для дихальної та серцево-судинної систем, при стресах та хронічній втомі. 
Разом із досвідченими буковельськими гідами готель Hotel Plus організує цікаву подорож за вашим смаком. Пропонуємо:
  • піші походи в гори;
  • виїзди на спеціалізованій техніці;
  • екскурсії;
  • пікнік у горах.

Організація поїздки в гори Карпат

Аби організувати захід на потрібну вам дату, замовляйте похід заздалегідь. Зателефонуйте нашому адміністратору за 3-4 тижні до приїзду і забронюйте похід.
Ми організуємо трансфер від готелю до вибраної гори і назад. За необхідності надаємо спорядження – зручне взуття, теплі куртки, рюкзаки. 
Найпопулярніші маршрути – підйом на гори Говерла (2061 м) та Хом’як (1542 м). Також можна вирушити до гір Піп Іван (2022 м), Вухатий Камінь (1864 м) та ін. Вихід на найвищу точку Карпат Говерлу триває близько 3-4 годин.
Якщо для здорової людини похід у гори буде корисним, то за наявності деяких хвороб (тяжкі форми гіпертонії/гіпотонії, патології серця, печінки, нирок у стадії декомпенсації, запалення внутрішніх органів та гострі інфекції) краще утриматися від такої подорожі або спочатку проконсультуватися з лікарем. 
 

Як весело та цікаво провести час у горах?

У гори можна вирушити не лише пішки, а й поїхати! Hotel Plus організовує для шукачів драйву виїзд у гори Рокита і Ягідна в смт Микуличин на джипах і квадроциклах. 
Вартість пригоди:
  • • виїзд у гори на квадроциклах – 800 грн./год. для 1 людини на 1 квадроциклі;
  • • виїзд у гори на джипах – 300 грн. з особи; у 1 джипі може їхати 5-6 осіб. 
Якщо віддаєте перевагу спокійнішому відпочинку, пропонуємо вирушити на екскурсію до найближчих карпатських водоспадів. Маршрут: музей «Перевернута хата», водоспад Гук, вольєрне господарство в м. Яремче, водоспад Пробій, сувенірний ринок у місті Яремче.
Приємно не просто вирушити у гори, а влаштувати під час походу пікнік. Є можливість організувати смачнющу польову кухню з обслуговуванням. Меню та вартість залежать від побажань вашої групи. 
Разом із вами у похід вирушають досвідчені гіди та інструктори, які допоможуть не заблукати і стежитимуть за вашою безпекою. Телефонуйте і дізнавайтеся подробиці маршрутів, що вас зацікавили, вже зараз!