Hotel Plus співпрацює із мережею “Dzvin-Ski”, тому гості нашого готелю отримують знижку на прокат зимового спорядження у розмірі 10%!
DZVIN-SKI – це мережа пунктів прокату та продажу гірськолижного спорядження. Саме мережа DZVIN-SKI гарантує зручність та комфорт всім любителям гірськолижного катання. Пункти прокату завжди розташовані в зручних місцях з облаштованими паркомісцями: біля готелів, садиб, ресторанів, ринків, магазинів. Пункти прокату та продажу DZVIN-SKI знаходяться в Яремчі, Микуличині, Татарові та Поляниці. Гірськолижне спорядження регулярно проходить контроль на придатність для експлуатації та відповідний сервіс. Досвідчені працівники компанії надають кваліфіковану допомогу у підборі спорядження. У DZVIN-SKI Ви можете також замовити послуги гірськолижного чи сноуборд інструктора, придбати абонементи на катання в ГК Буковель.

В асортименті прокату є такі відомі світові лижні бренди, як Fischer, Atomic, Salomon, Volkl, Volant, Head, Blizzard. З лижного взуття надається в оренду спеціально призначене для прокату міцне та комфортне взуття Salomon та Nordica, яке проходить антибактеріальну обробку після кожної здачі в прокат. Для любителів сноубордингу компанія пропонує сноуборди фірм BURTON, K2, OXYGEN. Також в користування надаються окуляри UVEX, CARRERA, шоломи UVEX, CARRERA та рукавиці Viking. Серед іншого прокатного спорядження є сноублейди, дитячі лижі, санки, тарілки - все необхідне для зимового відпочинку в Буковелі.

Прокат розпочинає свою роботу з першим снігом і працює доки з гірськолижних схилів він не зійде.
Графік роботи: щодня з 7:00 до 21:00 год.