Мотузковий парк - це система підвісних ліній перешкод, тарзанок з канатів, сходи, гойдалки, мости. Дуже цікава розвага для активних дітей. Екстрім-парк знаходиться у нижній станції підйомника №2.

Відстань від готелю «Плюс» до атракціону становить 1,7 км.

Тільки з 1 травня по 1 жовтня у вас є унікальна можливість випробувати свої сили в мотузковому парку Буковеля. Розташований він біля нижньої станції підйомника №2R. Парк розділений на дитячі та дорослі зони, а також на різні рівні складності. Тому якщо ваш відпустку в Карпатах припав саме на цей час, поспішіть скористатися можливістю відмінно провести час на екстрим-атракціонах.

Як виглядає парк?

По всьому парку встановлені дерев'яні платформи, які об'єднані між собою різними атракціонами. Це і коливаються мости, і мотузкові сходи, і канатні тарзанки. Відстань до землі становить від півтора до шести метрів. Головне завдання гостя парку - подолати всю смугу перешкод. Але для цього потрібно докласти чимало зусиль, вправності і навіть винахідливості.

Тим же, хто вже підкорив Буковельська трасу, радимо відправитися в найбільший мотузковий парк в Україні недалеко від гірськолижного курорту Славське. «Родзинка» тутешньої смуги перешкод - швидкісний спуск з висоти на підвісному ролику, який подарує вам абсолютне відчуття польоту.