Відпочинок в Буковелі пропонується активний, що також дуже корисно для дитини. Він багато рухається, багато грає, його чекають сотні розваг, фестивальні проекти та багато іншого. Життя в Карпатах насичена і викликає інтерес. Інфраструктура дозволяє проводити безліч розважальних програм. Буковель відпочинок взимку перетворює на справжню пригоду c дорогими кожному серцю персонажами. А ще діти завжди можуть навчитися верховій їзді і подружитися з багатьма жителями Карпат.

Відпочинок в Буковелі з дитиною

Буковель на сьогоднішній день вважається кращим гірськолижним українським курортом і одним з найбільш швидко в світі курортів. Фактично цими словами вже все сказано, залишається тільки уточнювати для тих, хто погано знайомий з Карпатами. Буковель пропонує справжні зимові пригоди укупі з комфортом і прекрасним сервісом і для дорослих, і для дітей. Більше того, сьогодні в Буковелі розташований знаменитий Міжнародний дитячий центр «Артек-Карпати», і відпочинок в готелі в Буковелі з дитиною з кожним роком стає все більш насиченим, цікавіше, все більше казковим.

Сьогодні «Артек-Карпати» розташований серед українських гір, в Карпатському національному парку, який знаходиться біля підніжжя гори Буковель і в двадцяти двох кілометрах від Говерли – найвищої гори в Україні. Це не випадкове, а закономірне розташування, адже тут зручний транспортний зв’язок, залізничний, а також автобусний вокзал, міжнародний аеропорт. І звичайно ж прикрашає не один готель для відпочинку з дітьми Буковель, в тому числі Hotel Plus! Поруч розташована і загальноосвітня школа, відповідна всім сучасним вимогам. Завдяки цьому діти можуть відпочивати, не відриваючись від навчання, хоч цілий рік.

У Буковелі чудовий природний ландшафт чудово поєднується з екологічною чистотою Карпатських гір, а також артеківськими традиціями, в яких цінується мир, добро, професійна компетентність тих, хто відповідає за дітей і роботу з ними. Тому зимовий відпочинок в Буковелі в Карпатах з дітьми вважається одним з кращих. Дитина надалі буде не раз і не два згадувати про катання на лижах, про трасу довжиною в 55 кілометрів, а перепаді висот, що досягає 330 метрів і т. Д. У Буковелі близько 60 спусків, і півтора десятка з них призначені спеціально для новачків, тоді як 11 спусків вже для профі. Є також 16 підйомників, на яких діти із задоволенням переносяться з одного місця в інше. Працює дитячий розважальний центр, льодовий каток, є скутери, квадроцикли, картинги, снігоходи – і на них також можна кататися.

Сімейний відпочинок з дітьми в Буковелі

Сімейний відпочинок Буковель взимку робить ідеальним для загального розвитку та оздоровлення. Завдяки чистому гірському повітрю і ландшафту Буковель приваблює все більше туристів, у тому числі дітей. Тут незмінно поліпшується самопочуття, зникають проблеми, що стосуються дихальних шляхів. Висока концентрація кисню знімає втому.

Зимовий відпочинок у Буковелі, в Карпатах, гарантує безпеку, тому що завдяки сучасної комп’ютерної технології злічені гірські спуски і підйоми. На курортах туристів консультують досвідчені інструктори, які знайомлять гостей з гірськолижними трасами і допомагають підібрати оптимальні маршрути.

Зимовий відпочинок на Буковелі

На відпочинок в Буковель взимку часто приїжджають ті, хто тільки починає знайомитися з альпінізмом, тому для інструкторів важливо, щоб перші кроки таких туристів на треках були успішними, спуски здійснювалися без травм. Тільки в цьому випадку відпочиваючі в наступному сезоні обов\’\язково відвідають курорт знову, так як байдужим до цих місць можна залишати нікому.
Туристів приваблюють і клімат Буковеля, сніжні зими з великою кількістю сонячних днів, відсутність сильних вітрів. У разі відсутності снігу в горах, використовують снігові гармати так, що ніколи не буває проблем з катанням на лижах з гірських схилів.

Для відпочиваючих тут створені всі умови, вечорами, затишні кафе і ресторани, де ви можете зігрітися теплим глінтвейном і душевно посидіти з друзями. На курорті є тенісні корти, боулінг, велопарк, організований прокат снігоходів, за винятком цього курорт славиться і спа-процедурами завдяки мінеральній воді.

Готель для відпочинку з дітьми Буковель